2016-2017, על הקראטה, לוח זמנים שנתי, אפליקציות, מאמרים, Articles by Sensei Kathy Farache, August 2016, December 2016, הדגמות, כללי, דברים לזיכרו של סנסיי יהודה פנטנוביץ' ז'ל, January 2017, July 2017, Juny 2017, קאטות, קאטות, הדרכות, March 2017, May 2017, חדשות, November 2016, סנסאי משה הלוי, September 2016, סרטוני וידאו, אירועים בישראל, אפליקציות, דברים לזיכרו של סנסיי יהודה פנטנוביץ' ז'ל, הדגמות, הדרכות, הורוביץ יגאל, הורוביץ יגאל, חדשות, כללי, לוח זמנים שנתי, מאמרים, סנסאי משה הלוי, סרטוני וידאו, על הקראטה, קאטות, קאטות

סיכום גשוקו חנוכה המקוון – דצמבר 2020 / קטי פרש

ימי קורונה הם ימים ללא ספק של התבוננות. תקופה שבה המילה אחדות מקבלת את מלוא עוצמתה.

לא נוגעים, לא רואים, לא נפגשים אך בכל זאת, בארגון IOGKF ישראל לא מוותרים!

מאז תחילת התקופה הסוראליסטית הזאת בכירי הארגון לא ויתרו והמשיכו לקדם את תלמידיהם דרך הרשת – הזום. מילה גסה…

אישית, אני לא מתחברת לדרך החדשה של ההדרכה, אבל אני מורידה כובע בפני כל המדריכים האלו. בכוונה השתמשתי במילה "מדריך" ולא מורה. מדריך הוא מראה הדרך, ואין ספק שבגשוקו חנוכה אותם מדריכים סימנו דרך לתלמידים של הארגון – דרך עם ערך מוסף ודרך שמעוררת בנו השראה.

גשוקו חנוכה השנה היה מיוחד במינו, אתגרי יותר ובמובן המסוים, אינטימי יותר. המדריכים לא התפשרו בשום צורה על האיכות או על הנוכחות.

גשוקו חנוכה השנה היה גם מרגש במיוחד. דיברו על סנסאי יהודה, על דרכו הייחודית ללמד לא רק קרטה אלה גם דרך חיים שלמה. דרך שבה כל אחד ואחת מצאו מקום בליבו הרחב של סנסאי יהודה וקיבלו יחס אישי ומיוחד.

לרגע שכחנו את המסך הקר ויכולנו להתרגש מהסיפורים של החניכים לשעבר של סנסאי יהודה פנטנוביץ' ז"ל. אישית, הרגע הזה היה קצר מדי.

אז תודה גדולה לכל המדריכים המדהימים – סנסאי עמוס, סנסאי דני, סנסאי אריאל, סנסאי שרה-רבקה, סנסאי יניב, סנסאי אופיר וסנסאי יפתח. לא היה ולא יהיה ספק שכל אחד מכם היורשים האמיתים של סנסאי יהודה פנטנוביץ' ז"ל ואין ספק שהוא היה גאה בכם ובדרך שבו אתם מנהלים את הארגון!

כבוד הוא לי להיות חלק מארגון IOGKF ישראל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *