דניאלי עמוס

מועדון עמק חפר
ביוגרפיה של עמוס דניאלי

נולדתי ב-1970 והתחלתי להתאמן בקראטה ב-1984, אצל סנסיי דוד דהן, תחת הארגון הארצי בראשותו של סנסיי יהודה פנטנוביץ'. האימונים אצל סנסיי דוד היו קשים ומפרכים ותרמו רבות לעיצוב האישיות שלי הן בקראטה והן בחיים האישיים. מאז 1990, אני מאמן קראטה תחילה כמדריך ומאז שנת 2001 כמאמן אומניות לחימה (בוגר בית הספר למאמנים ומדריכים על שם נט אולמן במכון וינגייט לחינוך גופני). בשנת 1990 הצטרפתי לאימוני החגורות השחורות במועדון הראשי בנתניה תחת הדרכתו של סנסיי יהודה פנטנוביץ. קצת לפני מותו של סנסיי יהודה, בשנת 2006, ביקש סנסיי כי אחליפו בהדרכת החגורות השחורות הבכירות במועדון באימון המסורתי בימי רביעי.

בשנת 2006, לאחר פטירתו של סנסיי יהודה, מוניתי כחבר בצוות הקאנבוקאי המנהל את הארגון בארץ. בינואר 2017, קיבלתי דרגת חגורה שחורה, דאן 6, במבחן שנערך באוקינאווה, יפן, על ידי צוות הבוחנים העולמי של השיטה בראשותו של סנסיי מוריו היגאונה. כיום אני חבר בפאנל הבוחנים לחגורות שחורות עד דאן 3 של הארגון בארץ.

חלק מזמני מוקדש לאימון קראטה לילדים, נוער ומבוגרים. לדעתי, תיאור התנועות והפשטתן דומה ללימוד בעיות מדעיות ומפתחת יכולות קוגנטיביות ומוטוריות. בנוסף לאימון קראטה, אני מרצה בכיר וחבר סגל בפקולטה להנדסה באוניברסיטת בר אילן.

Personal Training